Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Detin dovada unei infractiuni de fals si uz de fals in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Detin dovada unei infractiuni de fals si uz de fals in forma continuata.

Buna ziua
Am fost martorul unei infractiuni.
Prejudiciatul, este cetatean strain de nat romana iar faptuitorul, fratele lui din Romania.
Cel din strainatate, vrea sa faca plangere penala...ma ajuta cineva?
Cel care trebuie sa facă plângerea penală este domnul din străinătate. Dvs puteti fi martor, dupa cum si Spuneti. In ce sens doriți ajutor?