Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa neplatita radiotv
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa neplatita radiotv

Buna ziua,
Doresc sa stiu ce se intampla,daca nu platesc taxa radiotv venita pe firma.
Firma o am la adresa unde locuiesc si specific ca am platit acea taxa ca persoana fizica.
Multumesc pt ajutor.
Sunt in aceeasi situatie.
Nu am achitat-o de 3 ani. Sediul firmei find unde locuiesc.
Firma find una de transport care nu activeaza pe teritoriul RO.