Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor incalzire

De ce in judetul teleorman oras alexandria nu mai beneficiaza de ajutor incalzire cei care au masini sub 10 ani vechime?Legea nu este pentru toti?
Legea este pentru toti, nimeni nu primeste ajutor de caldura daca are masina mai noua de 10 ani