Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 18
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 18

Dupa ridicarea unei sume de banii: ex "1000 de lei" de la Fondul proprietatea- despagubiri pe legea18, se percep taxe de catre Administratia Financiara, pentru persoanele fizice.
ludovica, utilizator
Care este intrebarea?
Daca se impoziteaza suma la persone fizice pe Legea 18?
ludovica, utilizator