Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Comunicare hotarare proces TB asigurari sociale
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Comunicare hotarare proces TB asigurari sociale

Proces judecat pe data de 25.09.2014 fond TB , pe data de 26.09.2014 s-a motivat pe saitul tribunalului hatararea - reclamantul ,casa de pensii a munic.Buc are posibilitatea de a face apel in termen de 30 de zile de la comunicare.Va rog sa ma lamuriti ,comunicare inseamna data postei cand voi primi acasa hatararea de la tribunal? De atunci in colo vor curge 30 zile?Mentionez ca este vorba despre o contestatie decizie de pensionare.
Termenul de 30 de zile pentru a formula calea de atac curge de la data la care veti primi acasa comunicarea solutiei.
Va multumesc pentru raspuns .Stiti cumva cat dureaza pana primesti hotararea acasa ,este un termen.
~ Conținut șters la cerere ~