avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Numar salariati i.i.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Numar salariati i.i.

Cati salariati poate avea o intreprindere individuala cu mai multe puncte de lucru si daca intervin modificari atunci cand se depaseste un anumit numar de salariati. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Milioaralau , utilizator 15:20, 8 Decembrie 2014
Nu exista niciun text de lege care sa impuna un numar minim sau maxim unei intreprinderi individuale.
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lntreprindere individuala poate avea angajati? ohiki ohiki Buna seara. Am o intreprindere individuala cu cod caen 7820- activitati de contractare pe baze temporare a personalului. Am gasit in Germania un partener care ... (vezi toată discuția)
Care este numarul maxim de angajati la o intreprindere individuala ii? horace2009 horace2009 Buna ziua, Doresc sa stiu care este numarul maxim de angajati pe care ii poate avea o Intreprindere Individuala? Ma pot angaja si eu in cadrul ... (vezi toată discuția)
Intreprindere individuala - cati angajati pot avea? radu anitei radu anitei am o ii cu profil mecanica auto si vreau sa stiu cati angajati pot sa am si daca pot sa-mi mai deschid inca un punct de lucru (vezi toată discuția)