Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Numar salariati i.i.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Numar salariati i.i.

Cati salariati poate avea o intreprindere individuala cu mai multe puncte de lucru si daca intervin modificari atunci cand se depaseste un anumit numar de salariati. Multumesc!
Nu exista niciun text de lege care sa impuna un numar minim sau maxim unei intreprinderi individuale.
Multumesc!