Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... plata factura
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

plata factura

Buna dimineata,
din punct de vedere legal exista un alt tarif la plata energiei electrice pentru cei cu venituri mici/pensionari?
Unde pot afla acest lucru?
multumesc!
Accesati link-ul de mai jos si puteți consulta lista cu tarifele în vigoare stabilite de ANRE (Autoritatea Națională de Reglementare în domeniul Energiei), valabile începând cu data de 1 iulie 2014 conform Ordinului nr. 57/2014
[ link extern ]