avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 848 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Durata concediu medical pt insotitor bolnav leucemie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Durata concediu medical pt insotitor bolnav leucemie

buna ziua,
va rog frumos sa imi spuneti cat timp pot sa stau in concediu medical (am un baietel de 3 ani si 4 luni bolnav de leucemie acuta limfoblastica) diagnosticat pe 01.01.2014, la 90 zile obtin avizul medicului expert, dar ma intereseaza cat timp o sa obtin acest aviz.
va multumesc!

Alte discuții în legătură

Concediu ingrijire copil bolnav-grad handicap grav Fl0r3ntina26 Fl0r3ntina26 buna ziua, am un baietel in varsta de 4 ani si jumatate, diagnosticat pe 01.01.2014 cu LEUCEMIE ACUTA LIMFOBLASTICA SI MUTATIE GENETICA, a facut 1 an si 2 luni ... (vezi toată discuția)
Comisia de expertiza bolnav leucemie roxana cotlos roxana cotlos buna ziua,eu am fost in italia si acolo am fost diagnosticata cu leucemie limfoblastica acuta ,si acum sant in romania.as vreea sa stiu ce acte imi trebuie ca ... (vezi toată discuția)
Ref copil leucemie mirelacara mirelacara Buna ziua, ma numesc Carastoian Mirela, sunt mamica fetitei Dumitru Denisa de 9 ani, care in luna martie 2013 a fost diagnosticata cu leucemie limfoblastica ... (vezi toată discuția)