Forum Discuţii juridice Noul Cod de Procedura Civilă - ... Referitor noile reglementari ale C.proc.civ intrate in ...
Discuție deschisă în Noul Cod de Procedura Civilă - 2013. Modificări şi noutăţi

Referitor noile reglementari ale C.proc.civ intrate in vigoare de la 20.11.14 - Biletul la Ordin se depune in copie la instanta pentru investire, sau in original?

Buna seara stimabililor,

Astazi am avut surpriza la instanta sa-mi spuna ca BO se depune in copie certificata pentru investire cu formula executorie... pana la urma cum este??? #-o
~ Conținut șters la cerere ~