Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... CIVIL
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

CIVIL

Descriere
In martie 2013 am pierdut un proces contra unei firme ,fiind obligat sa platesc o suma de bani.De la pronuntarea sentintei pana in prezent nu am avut nici un fel de contact cu acea firma .Saptamana trecuta am primit o instiintare de poprire de la un birou executor juecatoresc pentru acea cauza .Nu stiu ce e de facut ???#-o#-o#-o
In cazul in care exista o hotarare judecatoreasca in acest sens, reprezinta un titlu executoriu, si nu prea aveti ce face, din pacate.
Dacă aveți bunuri pe numele dvs. sau alte venituri și în cauză există o hotărâre judecătorească rămasă definitivă atunci nu prea aveți ce face