avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1110 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Comunicare rezultat proces
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Comunicare rezultat proces

Va rog sa-mi spuneti daca se comunica rezultatul unui proces si daca e confidential.
Cu stima
Hotarirea s-a dat pe 23.09.2014 si n-am primit-o; deci nu stiu pe ce cod este, cum pot afla?
Ultima modificare: Miercuri, 12 Noiembrie 2014
Maria Micu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Maria Micu , utilizator 12:44, 12 Noiembrie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme cu citatia. Just-drept Just-drept Zilele trecute, am primit o citatie de a ma prezenta la postul de politie. Citatia mi-a fost adusa acasa si predata unui membru de familie caci eu nu ma aflam ... (vezi toată discuția)
Fond pap pap În 06.09.2019 a apărut pe internet o hotărâre la care vreau sa fac apel. prin posta încă nu am primit, am termen 10 zile ce as putea face?? În ziua în ... (vezi toată discuția)
Comunicare adresã trimisã de judecãtorie fãrã cererea de chemare în judecatã ºi fãrã înscrisuri Spider2077 Spider2077 Am o mare dilema imi este foarte greu sa inteleg acest comunicat de la judecatorie care a a mai venit insotit de o comunicare adresa, care sunt din partea ... (vezi toată discuția)