Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Comunicare rezultat proces
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Comunicare rezultat proces

Va rog sa-mi spuneti daca se comunica rezultatul unui proces si daca e confidential.
Cu stima
Hotarirea s-a dat pe 23.09.2014 si n-am primit-o; deci nu stiu pe ce cod este, cum pot afla?
Maria Micu, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~