Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte necesare deschiderii unui after scool
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte necesare deschiderii unui after scool

buna ziua ,sunt interesata de ce autorizatii trebuie sa iau si in ce conditii pot sa fac un after scool,mai exact unde trebuie sa ma adresez ,mentionez ca detin o intreprindere individuala,va multumesc!
La Intreprinderea indivuala aveti codurile CAEN pentru o astfel de activitate ?

Cititi si acest material :
[ link extern ]
Pentru a infiinta gradinite, after-school, scoli private, etc. trebuie sa fiti SRL, ONG, etc. Vreau sa spun ca nu puteti infiinta after school cu Intreprindere individuala.
PFA SANDU ADRIANA, Consultant managementul calitatii