Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Recomandare avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Recomandare avocat

Buna seara, vreau sa deschid o actiune judecatoreasca de recunoastere a fiului meu, mama se opune. Am nevoie urgent de un avocat specialist in acest domeniu. Din zona orasului Bacau, va multumesc anticipat.
Mai jos aveti o adresa care va va duce la tabloul cu avocatii definitivi din Bacau. Dati click pe nume si veti avea datele de contact. Nu cunosc situatia d-voastra, dar nu mi se pare a fi nevoie de un avocat ,,specializat".
Repet, n-ati dat amanunte, dar in principiu recunoasterea este un act unilateral, n-are de a face cu mama. Va recomand sa alegeti o femeie.

[ link extern ]
DlGoe, utilizator
Incercati in lista consultantilor din orasul dvs.