Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am nevoie de un avocat pentru un dosar în care sunt ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am nevoie de un avocat pentru un dosar în care sunt acuzat pentru ...

Am nevoie de un avocat pentru un dosar în care sunt acuzat pentru distrugere și lovire. Vreau sa fac apel.
În București, sector 2, cele 7 zile de la înmânarea minutei expira azi.
Un avocat ce poate modifica favorabil decizia? Lăsați un nr de tel.
Bună ziua,

Lăsați un nr de tel.

Nu așa funcționează forumul, n-o să vă lase nimeni un număr de telefon.
Căutați în lista consultanților - e în link-ul de mai jos. Faceți click pe numele specialiștilor ca să vedeți citiți ce au scris pe forum (vă ajută să alegeți) și sunați la numărul de contact la o oră potrivită.

www.avocatnet.ro/Avocat-din-...