Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... inregistrare somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

inregistrare somaj

Buna ziua! va rog sa-mi spuneti daca am CI pe alta localitate (Gorj), pot sa ma inregistrez la somaj fara indemnizatie in Dolj? Acum locuiesc in Craiova dar nu am schimbat CI.
Va puteti inregistra la AJOFM din judetul unde aveti domiciliul sau la AJOFM unde aveti resedinta (cu viza de flotant).