avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 233 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Avize necesare deschidere fast-food
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Avize necesare deschidere fast-food

Buna seara,
As dori sa ma lamuriti ce fel de avize sunt necesare pentru deschiderea unui fast-food. VA multumesc.
Cel mai recent răspuns: MBH , utilizator 20:56, 23 Noiembrie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod(uri) caen pentru fast-food sau clatitarie? ElenaComanescu ElenaComanescu Buna ziua, Doresc sa imi deschid o intreprindere mica care sa se axeze pe producerea si comercializarea clatitelor dar la acestea sa pot vinde si un suc, o ... (vezi toată discuția)
Vreau sa imi deschid un fast food! liviuxxl liviuxxl As vrea sa-mi deschid un fast food dar nu stiu ce acte sunt necesare ptr infiintarea firmei si ce echipament este necesar intr-o swawarmerie de aceea rog cei ... (vezi toată discuția)
Forma organizare juridica cea mai potrivita? ContSters156394 ContSters156394 Va salut. Doresc deschiderea unui chiosc tip fast-food. Sunt angajat in alta parte, nu ma pot ocupa personal de vanzarea la fast-food, doar de aprovizionarea ... (vezi toată discuția)