Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Competente DNA, lucrare master
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Competente DNA, lucrare master

Buna ziua, solicit un ajutor in vederea realizarii unei lucrari pt master pe tema Competentele Directiei Nationale Anticoruptie, respectiv bibliografie, documente, legi... Va multumesc.
pai Codruta este doctor instiinte juridicee ....
Vedeti aceste linkuri:
[ link extern ]

[ link extern ] /

Cititi :
Regulamentul de Ordine Interioară al Direcţiei Naţionale Anticorupţie aprobat prin Ordinul nr. 2184/C/2006 al Ministerului Justiţiei, publicat în M.O. nr.852/17.10.2006 cu modificările şi completările ulterioare:

Puteti aborda urmatoarele subteme
- Structura centrală a Direcţiei Naţionale Anticorupţie
- Structura teritorială a Direcţiei Naţionale Anticorupţie