Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucratori straini in Romania
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucratori straini in Romania

Buna ziua,

Stiti cumva exista un articol de Lege care sa precizeze ca intr-o echipa de lucratori straini care desfasoara activitati in Romania trebuie sa aiba fara dar si poate si un lucrator roman sau translator?
Nu exista nicun text de lege care sa pevada asa ceva.