Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal contracte inactive
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal contracte inactive

Buna ziua.Intrebarea mea este daca la preluarea contabilitatii unei firme, a salariatilor, este necesara preluarea contractelor care nu mai sunt active in Revisal,de la deschiderea firmei.
Consider ca este necesara o astfel de preluare.