Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... firma recuperare creanta
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

firma recuperare creanta

O datorie de la o firma de telefonie mobila a ajuns pe o firma de recuperare. Are voie firma sa puna penalitati.
Doar daca in contractul initial cu banca erau prevazute si penalitati!
contract direct cu firma de telefonie