Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Situatie activ - pasiv la asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Situatie activ - pasiv la asociatie de proprietari

Buna seara.Am preluat din luna iulie administratia contabila a unui bloc de locuinte si de atunci ma straduiesc luna de luna cu situatia activ-pasiv si nu-i dau de cap.Am intrat in panica pentru ca am diferente f mari intre cele doua coloane.M-as bucura daca cineva s-ar oferi sa ma ajute sa rezolv aceasta problema chiar si contra cost.
@ Interventie moderator

Pct.2.6 din Regulament
In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.
In acest caz, aveti posibilitatea sa consultati Catalogul Consultanților si daca doriti puteti lua legatura colegii de specialitate fie prin intermediul mesageriei private, fie prin utilizarea datelor de contact din profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

Sau puteti apela la Bursa de Servicii Avocatnet.ro
www.avocatnet.ro/content/bc|...