Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nume utilizator
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nume utilizator

Doresc sa schimb numele de utilizator.Va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza.
Va multumesc anticipat.
Deschideti succesiv rubricile Profil,informatii utilizator,date personale-unde operati modificari
Succes !
Numele de utilizator nu poate fi schimbat.
Puteti inchide contul actual (sau sa-l lasati inactiv) si sa deschideti un alt cont pe numele de utilizator dorit.
Numele de utilizator nu poate fi schimbat.

Va stergeti contul actual si va faceti unul nou.

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiasi persoane se numeste "clona", aceasta practica nu este acceptata in nicio comunitate online iar consecinta este stergerea tuturor clonelor.
Multzumesc foarte mult pentru informatie.
Cu stima

I.C.