avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Buna ziua. As vrea sa stiu daca se poate recupera taxa auto sau nu mai stiu cum se numeste platita in octombrie 2014. A recuperat cineva care a platit dupa martie 2013?
Merita sa dau in judecata ANAF-ul?
Ultima modificare: Miercuri, 3 Decembrie 2014
kanyalaci, utilizator
Cel mai recent răspuns: Dan Cozma , Consilier juridic 11:32, 12 Decembrie 2014
Parerea mea este sa mai asteptati un pic, pentru a fi sigur de rezultat. Sa apara ceva concret de Curtea de Justitie a Uniunii Europene .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperarea taxa auto 2012 Mario70 Mario70 Pentru a-mi putea recupera taxa auto platita pe data de 20 ianuarie 2012,am recurs la a da in judecata statul.Eu am platit in perioada respectiva taxa auto cu ... (vezi toată discuția)
Taxa auto - curtea europeana Radu-Nicusor Radu-Nicusor In luna 12 / 2010 fostul proprietar a cumparat un autoturism vw passat neinmatriculat din Germania urmand a fi inmatriculat in Romania tot in luna 12 / 2010. ... (vezi toată discuția)
Taxa auto 2010. primim toti banii sau doar in rate? adicxu adicxu Buna ziua.Am platit taxa in 2009 si 2010.Am dat in judecata in 2012 ,si abia in 5 noiembrie 2013 am primit de la Curtea de apel.Ulterior a mai trebui sa merg ... (vezi toată discuția)