Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Buna ziua. As vrea sa stiu daca se poate recupera taxa auto sau nu mai stiu cum se numeste platita in octombrie 2014. A recuperat cineva care a platit dupa martie 2013?
Merita sa dau in judecata ANAF-ul?
kanyalaci, utilizator
Parerea mea este sa mai asteptati un pic, pentru a fi sigur de rezultat. Sa apara ceva concret de Curtea de Justitie a Uniunii Europene .