Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... schimbare destinatie cladire
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

schimbare destinatie cladire

Buna ziua
Intrebarea mea este urmatorea:
ce se poate face in situatia in care primaria nu aproba schimbarea de destinatie din dispensar veterinar in cladire de locuit?
multumesc mult
Dispozitia atacati-o in contecios administrativ.
Multumesc
ce parere aveti pot sa castig?
Eu am castigat in procesul cu Primaria insa nici pana in prezent nu au respectat sentinta pronuntata :(( . Eu nu cred ca in Romania poti face ceva impotriva primarilor coruptiX-(
eu inca nu am fost sa depun actele pentru schimbare de destinatie dar am vrut sa stiu ce se intampla daca nu vor sa imi aprobe ptr ca in comuna exista un singur dispensar al fam mele si nu stiu daca vor fi de acord