Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Problema RDS
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Problema RDS

in 27 12 2013 am cumparat un apartament fostul proprietar avand contract cu rds nu a fost sa isi predea aparatura nici sa rezilieze contractul cu ei nici nu a vrut sa vina sa mute abonamentul pe mine .abonamentul fiind suspendat ptr neplata .datoria actuala ma afecteaza in vreun fel. am primit in posta un avertizment de plata pe numele vechiului proprietar
Nu va afecteaza. Dvs nu sunteti parte in contractul incheiat intre vechiul proprietar si RDS.
nu va afecteaza .
posibil daca vreti sa incheiati un contract nou , la acea adresa o sa le apara restanta , si cu siguranta o sa aibe loc o discutie.
daca nu...nu . si atunci totul decurge ok .