Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA

Buna ziua

Am mai adresat o intrebare legat de infiintare pfa.Vreau sa stiu ce documente sunt necesare pentru infiintare pfa si daca pe domeniul artei plastice se poate obtine un pfa?
Va rog sa cititi raspunsurile care vi se dau la intrebarile postate pe forum. Va redau acelasi raspuns pe care l-ati mai primit, adica va recomand sa cititi informatiile de la registrul comertului, adica de acolo unde chiar trebuie sa depuneti actele de inregistrare pfa, de la adresa [ link extern ]