avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Infiintare firma transport marfa 3.5t
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Infiintare firma transport marfa 3.5t

Buna ziua,
Intentionez sa imi fac o firma de transport marfa, desi nu detin bani pentru acest lucru, adica vreau sa iau o duba in leasing si sa ma inscriu la bursa de transporturi.merita aceasta afacere? si dupa un timp pot sa accesez fonduri europene ca sa dezvol firma?
Va mulumesc anticipat pentru interesul acordat

Alte discuții în legătură

Bani nerambursabili. Început de afacere S-Valentina S-Valentina Buna ziua, Mă gândesc sa înființez o firma de transport marfă (Tir). Pot sa accesez fonduri europene pt a cumpara masini si pentru a le asigura ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene pentru transport persoane 2014 rxndanila rxndanila Buna ziua, sunt interesata de accesarea unor fonduri europene, eventual nerambursabile, pentru o firma de transport intern si international de persoane. Nu ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile customparts customparts sunt interesat sa imi dezvolt o afacere accesand fonduri europene nerambursabile care ar fi pasii?stiu ca trebuie sa imi fac un srl d sau ceva de genul cati ... (vezi toată discuția)