Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Arhivare documente corespondenta
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Arhivare documente corespondenta

Intr-o institutie publica care este termenul de arhivare a documentelor de corespondenta?
Ar trebui sa aveti la nivelul unitatii un nomenclator arhivistic avizat de Directia Judeteana a Arhivelor Nationale. Acolo ar trebui sa gasiti termenul de pastrare
Consultati si acest nomenclator :
[ link extern ]