Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Dividende an 2008??
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Dividende an 2008??

Buna ziua, e legal sa constitui dividende aferente an 2008 ,in anul 2014?
Societatea are asociat unic si in 2008 in hotarare doar s-a specificat faptul ce raman in contul 117.Pot sa fac acum o hotarare prin care sa decida constituirea de dividende an 2008?
Practic, vreti sa stiti ce sa faceti cu profitul nerepartizat. Poate asta va ajuta: www.avocatnet.ro/content/for...