Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Legea falimentului personal
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Legea falimentului personal

Buna ziua ,

As dori detalii privind procedura declararii falimentului personal, in special daca a fost aprobata legislatia in acest sens.

Nu avem lege in vigoare privind falimentul persoanei fizice.