Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Caut arhivele unor intreprinderi pentru obtinerea unor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Caut arhivele unor intreprinderi pentru obtinerea unor adeverinte in vederea completarii dosarului de pensionare

pentru comletarea dosarului de pensionare (obtinerea unor adeverinte de incadrare in grupa a 2-a de munca conform Ord.50/90 republicat in 1994,Anexa 2 poz.153),doresc sa stiu unde sunt arhivele urmatoarelor institutii (societati care le gestioneaza si areasa acestora):
-Inspectoratul judetean de stat pentru controlul calitatii produselor Harghita;
-Intreprinderea pentru prelucrarea lemnului Gheorgheni,judet Harghita.
Incercati la :
Direcţia Judeţeană Harghita a Arhivelor Naţionale
Adresa: Miercurea Ciuc, str. Bulevardul Frăţiei nr. 6, cod 530112, Jud. Harghita
Telefon: 0266/312598
Fax: 0266312598
E-mail: harghita.an@mai.gov.ro