avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 917 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei I.A.S. ...

Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei I.A.S. Miercurea Ciuc, judetul Harghita. Multumesc anticipat. O seara buna .
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 03:50, 3 Decembrie 2021
Întrebați la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Harghita
Adresa: Miercurea Ciuc, str. Bulevardul Frăţiei nr. 6, cod 530112, Jud. Harghita
Telefon: 0266/312.598
Fax: 0266/312.598
E-mail: harghita@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut arhivele unor intreprinderi pentru obtinerea unor adeverinte in vederea completarii dosarului de pensionare hazaparius hazaparius pentru comletarea dosarului de pensionare (obtinerea unor adeverinte de incadrare in grupa a 2-a de munca conform Ord.50/90 republicat in 1994,Anexa 2 ... (vezi toată discuția)
2 carti de munca ariana03 ariana03 Buna ziua, din diverse motive am ajuns in pragul pensionarii cu 2 carti de munca, prima pentru perioada `74-`79 si a doua pt perioada `79-`prezent. Intrucat ... (vezi toată discuția)
Vechime munca adihope adihope Intreprinderea Miniera Balan, jud. Harghita nu mai exista. Am fost stagiar trei ani acolo ,in perioada 1987 - 1990 si am nevoie de actualizarea cartii mele de ... (vezi toată discuția)