Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei I.A.S. ...

Va rog frumos sa-mi comunicati cine detine arhiva fostei I.A.S. Miercurea Ciuc, judetul Harghita. Multumesc anticipat. O seara buna .
Întrebați la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Harghita
Adresa: Miercurea Ciuc, str. Bulevardul Frăţiei nr. 6, cod 530112, Jud. Harghita
Telefon: 0266/312.598
Fax: 0266/312.598
E-mail: harghita@arhivelenationale.ro