Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere barou-Facultate FR
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere barou-Facultate FR

Buna seara,
As putea sa particip la concursul de admitere in barou daca am absolvit facultatea de drept la FR?
Multumesc.
Este necesara existenta diplomei de licenta in drept, fara vreo relevanta asupra formei de invatamant pe care ati urmat-o. Multe SUCCESURI/SUCCESE