Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dosar legea 10
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dosar legea 10

Unde trebuie sa ma adresez pentru a vedea ce acte sunt depuse la dosar.
Multumesc.
Despre ce dosar vorbiti? In ce stadiu va aflati? Autoritate locala, ANRP, instanta?
Multumesc pentru raspuns.
Punctual....
1.Dosar retrocedare.
2.Aici completez.., de dosar s-a ocupat o ruda care anul trecut a plecat din tara si mi-a lasat toate actele, am apelat la un avocat, care mi-a spus ca la dosar nu se mai afla nici un act, doar notificari. Nu stiu daca s-a ajuns la ANRP, nici unde a verificat dosarul. Cred ca intai ar trebuii la primarie , dar cum sa procedez?
Ruda trebuia sa va lase o imputernicire ca altfel institutiile statului nu sunt obligate a va da relatii dvs. Daca nu trebuie sa consultati avocatul.
Justitiarul711, utilizator
Multumesc.
Dar sunt trecut ca solicitant, pe langa altii.