Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fise evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fise evaluare

Model fise evaluare pentru bugetari ,conf.ORDIN nr. 1.229 din 1 august 2011?
Sau sunt modificari?
Ordinul nr.1.229 din 1 august 2011 al ministrului sănătăţii privind aprobarea criteriilor de evaluare a performanţelor profesionale individuale şi a modelului fişei de evaluare a performanţelor profesionale individuale nu a suferit modificari.
Multumesc.