Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa infiintez un PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa infiintez un PFA

As dori sa incep o mica afacere in domeniul servicii web-design-promovare site.
Am un site,e obligatoriu sa il asociez cu numele PFA-ului,adica sa faca parte din PFA pe acte cumva,site-ul fiind luat pe persoana fizica,acum cateva saptamani.
Multumesc anticipat!
~ Conținut șters la cerere ~