Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 17/2014 vanzarea terenurilor extravilane
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 17/2014 vanzarea terenurilor extravilane

Daca dupa trecerea celor 30 de zile de la oferta afisata la primarie,terenul devine liber pentru vanzare,exista un termen limita de vanzare a terenului si trebuie reluata oferta de premtiune?
6 luni de la emiterea Avizului final .
Multumesc !