Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Iesire la pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Iesire la pensie

sunt nascut in 1955,am stagiu de cotizare de 40 ani si 3 luni 28 zile din care in grupa a ii- 22 ani-5 luni si 16 zile cand pot sa ies la pensie
Daca anii de grupa sunt in procent de 100%-limita de varsta la 60 de ani.
Anul acesta, presupun ca in luna dvs de nastere

Gabriela Pintea, Consilier juridic