avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 696 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Activitatea de YouTuber si impozitare venituri
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Activitatea de YouTuber si impozitare venituri

ma intereseaza sa aflu daca pentru a declara veniturile venite de la google am nevoie de un pfa sau pot sa declar veniturile pur si simplu fara a-mi face o firma pfa ... m-ar interesa majoritatea detaliilor despre acest subiect. Multumesc mult

Alte discuții în legătură

Pfa- retinere impozit la sursa pentru intermediere? teodor-andrei teodor-andrei Buna seara, Incerc sa gasesc raspunsul la urmatoarea intrebare, pana acum am primit trei raspunsuri diferite (da, nu si mai intreaba :) ). Voi incerca sa ... (vezi toată discuția)
Un ''contract de consultanta comerciala'' ce presupune? lilky lilky Buna ziua, Va rog frumos sa ma ajutati . Sau sa-mi spuneti va rog unde ar trebui sa citesc sa ma documentez, am incercat sa dau un search pe google dar nu am ... (vezi toată discuția)
Declaratie venituri persoana fizica AnaMarie AnaMarie Buna ziua, Daca in cursul anului 2014 pana in prezent am avut venituri din servicii de redactare online, fara a avea PFA, doar simplu cetatean, pot depune ... (vezi toată discuția)