Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa poluare achitata in 2010
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa poluare achitata in 2010

Buna ziua! Spuneti-mi, va rog tare mult, mai pot recupera in prezent o taxa de poluare achitata in sept 2010? Multumesc inmiit!
Da, se poate recupera. Termenul de prescriptie e de 5 ani.