Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Presedinte CAR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Presedinte CAR

Buna ziua! Daca se doreste angajarea presedintelui unui CAR de salariati, dar nu cu contract de mandat, carei functii din COR ii corespunde?
114201 conducător de asociaţii, filiale şi organizaţii obşteşti,
114301 conducător de organizaţii umanitare şi asimilaţi
121011 director general societate comercială
sau altceva?
Multumesc!
Eu as merge pe codul 111433 - Conducator de organizatii umanitare
Cornel Vasile, Consilier juridic