Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri Caen Sala Fitness
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri Caen Sala Fitness

O sa-mi deschid o sala de Fitness iar intrebarea mea este ce coduri Caen trebuie autorizate pentru o sala de fitness ( in afara de cel pentru activitati ale centrelor de fitness) in care o sa se vanda apa, sucuri multivitamin, suplimente nutritive si o sa se prepare cafea si shake-uri proteice

Multumesc!
Inafara de Codul Caen 9313 - Activitati ale centrelor de fitness, mai trebuie Cod Caen 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor.
Trebuie autorizatie de functionare de la Primarie.
Declaratie pe propria raspundere ca indepliniti conditiile sanitare.
Certificat eliberat de Agentia Nationala Anti-Doping.