Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Infiintare poprire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Infiintare poprire

Buna ziua,

As vrea sa-mi spuna cineva, va rog, care sunt documentele pe care trebuie sa le elibereze angajatorul, in momentul in care primeste o instiintare de infiintare a popririi pt un angajat, si cui mai ales.

Va multumesc!

Multumesc frumos, Freeelis, pentru punctare! :)