Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare

Buna seara! Daca pe contract am salariu de 975 lei in mana cati bani ar trebui sa primesc? Va multumesc!
Salariul brut 975 lei inseamna 724 lei salariu net (fara bonuri de masa si persoane in intretinere)

Detalii:
[ link extern ]
Va multumesc mult! O seara buna