avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 366 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Stagiar caut avocat indrumator.
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Stagiar caut avocat indrumator.

Buna ziua,
Maestrul meu se pensioneaza si sunt pus in fata situatiei de a o lua de la capat cu cautarile...
Please, help me !

avocat_stagiar@yahoo.com
tel. 0727.557.188
Am primit asa de multe oferte aici, dupa cum observati si Dvs., incat va trebui sa refuz multe dintre ele...

Ma las de avocatura...
S-ar putea sa conteze si faptul ca indreptul numelui tau scrie "User Anonim"?. Adica, daca n-ai avut curiozitatea de a face un cont pe un site, de ce ar crede cineva ca ai curiozitatea sa faci treaba buna in avocatura? :-))

Asta cu lasatu' e veche... Cred ca ai surprinde mai degraba spunand ca te-a indarjit si mai tare lipsa de oferte!

Multa bafta in continuare si, daca decizi sa te lasi, e decizia ta...
Am asa un sentiment ciudat ca sunt singur pe acest forum, oare nu este asa ?

Avocatul stagiar
Daca nu ai dat ceva date despre cum poti fi contactat ne pare rau ca te consideri singur sau poate asa vrei tu .
as dori sa lucrez, de fapt sa invat sa lucrez intr-o firma de avocatura...sunt studenta la drept, lucrez full time la o firma dar ca sa pot intelege mai indeaproape practica mi-as dori sa "ajut" ca sa fiu ajutata. Lucrez cu usurinta pe computer.
detalii: maripop38@yahoo.com

Alte discuții în legătură

In timpul celor doi ani dupa admiterea in profesie daca nu gasesc indrumator pot lucra in alta parte? ContSters89182 ContSters89182 Buna ziua. Daca cineva reuseste la examenul de admitere barou, si nu gaseste pe parcursul a cei 2 ani avocat indrumator, poate lucra in tot acest timp la ... (vezi toată discuția)
Cat esti avocat stagiar................ OANA GORAN OANA GORAN pe perioada de stagiatura priesti bani?? din dosarele pe care ti le da maestrul sau din ce traiesti?? (vezi toată discuția)
Avocat maestru COSTACHE AURORA COSTACHE AURORA Buna ziua tuturor, As dori sa va cer sfatul in legatura cu urmatoarea problema: imi doresc foarte mult sa intru in avocatura si sunt dispusa sa investesc ... (vezi toată discuția)