Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare manager tranport
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare manager tranport

Buna ziua,
Am deschis de curand o firma de transport la care sunt si asociat impreuna cu cineva si administrator. Firmele de transport au nevoie de un coordonator de transport/ manager de transport. Am luat si atestatul pentru aceasta. Intrebarea este cine ma angajeaza pe mine la firma ( adica pe contractul de munca ): eu in calitate de administrator, pe mine ca manager de transport sau celalalt asociat?
Aurelk, utilizator
C.i.m. al dvs poate fi semnat de celalalt asociat , daca sunteti doi asociati.
~ Conținut șters la cerere ~