Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj - taxe, procedura
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj - taxe, procedura

Buna ziua!
Care sunt taxele pentru a deschide un partaj? Si care este procedura?
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!! :)
Am gasit cumparator, dar desi ne-am inteles in ce pret vindem apartamentul, acum motiveaza ca cerem prea putin, tocmai pentru ca nu vrea sa vanda.