Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Recomandare avocat insolventa Iasi - Bucuresti
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Recomandare avocat insolventa Iasi - Bucuresti

Buna ziua, v-as ruga sa imi spuneti cine este cel mai bun avoat in insolventa din Iasi - si cine din Bucuresti. Si daca stiti si la cit se ridica costul unei consultatii. Multumesc
Conteaza foarte mult si ce anume vreti sa aflati la consultatie.
Daca vreti sa aflati ce acte va trebuie nu va costa mult dar daca e vorba de alte chestiuni lucrurile sunt mai de analiza...
Consultatia se plateste si in functie de numarul de ore...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
@ Interventie moderator

Pct.2.6 din Regulament
In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.
In acest caz, aveti posibilitatea sa consultati Catalogul Consultanților si daca doriti puteti lua legatura colegii avocati fie prin intermediul mesageriei private, fie prin utilizarea datelor de contact din profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

Sau puteti apela la Bursa de Servicii Avocatnet.ro
www.avocatnet.ro/content/bc|...

Eu doresc sa stiu cine este cel mai bun in Iasi. Preturile in mare le cunosc.
Prin urmare postarea mea o consider intemeiata. Nu sint decit citiva avocati care se ocupa de insolventa in Iasi. Vreau sa stiu opiniile celorlalti cine este cel mai bun.

Multumesc
IuliaPopescu, utilizator
@ Interventie moderator

Postarea dvs nu este intemeiata, intrucat scopul acestui Forum nu este de a da informatii despre cine este cel mai bun sau cine este mai putin bun intr-un anumit domeniu.

Prin urmare, va adresez rugamintea de a respecta prevederile Regulamentului de postare si sa va conformati ca atare acestora.
In forum nu e prevazut expres asa ceva. Da, reclama e interzisa - dar nu sfaturile.
Noi postam aici pentru ca exista niste probleme, mai ales cind nu le putem gasi altfel. Acesta e si motivul pentru care a aparut acest forum