Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Intocmesc dosarul pt pensie limita de varsta
- in carnetul de munca in perioada 1992-1994 are trecuta o indemnizatie si suma este de 1000 lei ,functia este de casier...am verificat in arhiva , nu gasesc un act normativ in baza caruia s-a acordat... cum pot intocmi corect adeverinta ,sa nu apara probleme la of de pensii ?
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~