avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariul unui bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariul unui bugetar

Buna ziua!
Lucrez in administratia publica locala din anul 2003, pe postul de inspector asistenta sociala - clasa I, grad profesional principal.Am studii superioare juridice, nu de asistenta sociala . Cu toate astea am salariul de incadrare 1222, respectiv, salariul net 891.Va rog sa ma ajutati, cu un raspuns, in sensul daca considerati corecta acordarea acestui salariu, asa mic.

Alte discuții în legătură

Incadrare salariala in functia de inspector asistent oanaelena79 oanaelena79 Buna ziua! In 2006 am fost angajata pe functie contractuala, in 2008 a fost postul transformat in functie publica in 2011 am absolvit facultatea de stiinte ... (vezi toată discuția)
Incadrare functionar public de pe studii medii pe studii superioare elenaalbean elenaalbean Daca un functionar public din admnistratia locala incadrat referent grad profesional asistent absolva studii superioare, cum va avea incadrarea: Inspector ... (vezi toată discuția)
Promovarea functionarului public nicol1970 nicol1970 am terminat anul trecut facultatea de administratie publica si am solicitat incadrarea mea corespunzatoare conform studiilor superioare deoarece pana acum am ... (vezi toată discuția)